Tavan Döşeme (Tamir&Değiştirme)

Kirli kumaşın, tavan döşemesi malzemesinin temizlenmesi Tavan döşemelerinin değiştirilmesi, özel tasarımı / Restorasyonu ve montajı.

Aydın'da  Araba Tavan Kaplaması Tamir Dükkanı
Taş Oto Döşeme'ye hoş geldiniz. On yıldan daha eski arabalarda genellikle aynı kusur vardır - tavan döşemesi (araba tavan döşemesi) pul pul dökülmeye başlar ve yapıştırılmaz. Bu durumda üflenir ve tam başınızın üzerinden sarkmaya başlar. İlk başta buna dikkat etmiyorsunuz, ancak kısa süre sonra neredeyse düşüyor ve tam kafanızın üzerinde eski yapışkan köpük parçalanmaya başlayarak tüm arabayı kirletiyor.

Mağazamızda araba tavan döşemesinin sabitlenmesiyle ilgili en yaygın sorunlar:

– sarkık tavan döşemesi, yapıştırılmamış tavan malzemesi;
– tavan döşemesinin bir bölümünde şişme ve bir miktar üfleme;
– kumaş malzeme çok kirli ve temizlenmiyor;
– hasar görmüş otomatik tavan döşemesi malzemesinde yırtık veya kıyılmış;
– otomobilin iç tavanı çok sıkıcı ve bir müşteri onu özel stile dönüştürmek istiyor.

Buna aşina iseniz, kendinize saygı gösterin, lütfen Aydın'da tavan döşemesi onarım hizmetleri için profesyonel oto döşemecimizle iletişime geçin. Bu tür hizmetlerin maliyeti pahalı değildir ve en basit tavan döşemesi türü için bizimle iletişime geçiniz.Sadece yarım gün içinde, arabanızı yeni bir tavan döşemesi ile iade edeceğiz.

Toyota Corolla, Honda Civic ve Honda Accord gibi basit arabalardan Ferrari gibi birinci sınıf araçlara kadar araçların tavan döşemelerini tamir ve restorasyonla ilgileniyoruz. Otomatik tavan döşemesi onarım prosedürü, deneyim ve özel malzemeler gerektirir. Profesyonellerimiz, herhangi bir araba tavanının otomotiv onarımı konusunda geniş deneyime sahiptir.

Resim
X