İşletme Sahibi – Ferdi Taş


33 yıldır oto döşeme yapıyorum. Bir oto döşeme atölyesini yönetme konusunda mükemmel deneyimim var. 2001 yılında kendi işimi kurmuştum, mükemmel bir ekip topladım, üst düzeyde iş alacağınızı garanti ederim. Taş Oto Döşeme, çok çeşitli oto döşemeleri yapar: döşeme onarımı, iç restorasyonlar, arabanın özel iç mekanı, açılır tavanların onarımı ve değiştirilmesi, kumaş çatı kaplamaları ve daha fazlası. Benim yerimde sizinle tanışmaktan memnuniyet duyacağım!

Taş Oto Döşeme,  Aydın ve ilçelerindeki en iyi oto döşemesini sağlamaktan gurur duyar. Her gün benzersiz ve özel otomobil iç tasarımları üzerinde çalışarak sayısız saat harcayan mükemmel bir otomotiv uzmanlarından oluşan ekibimiz var. Araba severler olarak bu işi çok kişisel alıyoruz. Amacımız en yüksek kalitede oto döşeme işi sağlamaktır.

Her gün dükkana geliyoruz. İşimizi ve birlikte çalıştığımız insanları seviyoruz. Bu bağlılık ve mutluluk daha sonra müşterilerimiz için yaptığımız işlerin kalitesine yansır. Taş Oto Döşeme'de hiçbir proje bizim için çok büyük veya çok küçük değildir ve her iş, gerektirdiği ayrıntılı dikkat ve özveriyi alır.

Topluma böylesine geniş bir yelpazede hizmetler sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Müşteri hizmetlerine olan bağlılığımız, işimizin başarısının temelidir. Yolda bir müşterinin yanından geçerken yeni takılmış koltuk kılıflarının keyfini çıkardığını görmek yüzümüzü gülümsetiyor.
Topluluğumuz sadece müşterilerimiz değil, aynı zamanda komşularımız ve arkadaşlarımızdır. Müşteri tabanımızla kalıcı ilişkiler kurarak, yaratıcılık ve satın alınabilirlik araba restorasyonunda ilk ve en iyi seçim olarak yerel pazara hakim olduk.

Enerjik ve tutkulu otomobil tutkunlarından oluşan bir ekiple birleştiğimizde, her marka ve model araca kaliteli, profesyonel hizmet sunmanın gururunu yaşıyoruz. Arabalara ek olarak, motosiklet koltuk tamiri, denizcilik, tekne döşemesi ve daha fazlası için ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

Resim
X